Tratwa, czyli prywatny ośrodek terapii uzależnień

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Tratwa od innych prywatnych ośrodków terapii leczenia uzależnień odróżnia nie tylko kadra złożona wyłącznie z profesjonalnych psychoterapeutów, doświadczonych lekarzy oraz wysoko wykwalifikowanego personelu pomocniczego, ale także wyjątkowe położenie. Lokalizacja naszego ośrodka w samym sercu Beskidów sprzyja powodzeniu wszelkich terapii uzależnień. W procesie walki z nałogiem ważne jest odzyskanie spokoju i wewnętrznej równowagi bez wspomagania się alkoholem, narkotykami, czy innymi środkami psychotropowymi. Bardzo istotna jest eliminacja uzależniających czynników, które mogłyby skłaniać do powrotu do nałogu. Kontakt z przyrodą ułatwia każdą terapię leczenia uzależnień, niezależnie od nękającego Cię problemu. Piękno widoków pozwala na nowo odnaleźć sens życia i docenić wartość otaczającego nas świata.

Jak rozpocząć terapię uzależnienia?

Pierwszym krokiem jest zauważenie swojego problemu. Wielu pacjentów trafia do ośrodków terapii uzależnień pod wpływem rodziny lub przyjaciół. To też dobra droga, ale im szybciej sam zdasz sobie sprawę ze swojego problemu, tym większa szansa na powodzenie. Wahasz się, czy się z nami skontaktować? Zrób to jak najszybciej! Nie warto odkładać telefonu do nas na później, póki nie rozpoczniesz terapii, czas niestety nie jest Twoim sprzymierzeńcem.

Komuś innemu potrzebna pomoc?

Jeżeli znasz kogoś, kto potrzebuje naszej pomocy, spróbuj namówić go do kontaktu z nami. Podsuń mu naszą stronę internetową albo telefon kontaktowy. Sam także możesz zwrócić się do nas po radę, jak postępować z osobą, która uwikłana jest w wyniszczający nałóg. Najważniejsze, by przekonać drugą osobę, by dała sobie pomóc!

Terapia uzależnień od alkoholu

Prowadzimy kompleksowe leczenie odwykowe dotyczące alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków, seksoholizmu, pracoholizmu, hazardu, a także gier komputerowych. W Polsce wciąż największy odsetek osób potrzebuje terapii antyalkoholowej.Warto pomyśleć nie tylko nad terapią dla alkoholików, ale także dla osób współuzależnionych, bo alkoholizm to choroba, która zawsze dotyczy całej rodziny i osób z najbliższego środowiska. W naszym ośrodku od lat prowadzimy terapie alkoholowe, mamy doświadczenie i wielu ludziom pomogliśmy zerwać z nałogiem. Daj pomóc także sobie! Skontaktuj się z nami i rozpocznij nowe, wolne życie!